Možnosti zhodnocení financí jsou v dnešní době téměř neomezené. My jsme vsadili především na investice do nemovitostí. Důvod je prostý. Trhy se propadnou, akcie půjdou ke dnu, nemovitosti ale nikdy neztratí hodnotu. Potřeba bydlení je totiž stará jako lidstvo samo.

PROHLÉDNĚTE SI

Kam investujeme

Investice do pozemků

Investice do revitalizace bytů a domů

Investice do výstavby rodinných a bytových domů

Investice do budování inženýrských sítí

Investice do komerčních objektů

Investice do StartUpů

Působíme po celé České republice, nejvíce projektů jsme však realizovali v Praze, Středních Čechách a Zlínském kraji.

Investice do pozemků

Vybíráme lukrativní pozemky vhodné k výstavbě RD, bytových domů a garážových bloků. Zaměřujeme se na žádané lokality se skvělou dopravní dostupností a občanskou vybaveností, jejichž cena v několika následujících letech poletí raketově vzhůru.

Investice do revitalizace bytů a domů

Vykupujeme starší byty a domy, které rekonstruujeme a revitalizujeme, abychom je prodali se zajímavým ziskem. Vsázíme na top lokality, o které je na trhu obrovský zájem.

Investice do výstavby rodinných a bytových domů

Za výhodné ceny vykupujeme pozemky, které rozparcelujeme a využijeme k výstavbě rodinných a bytových domů. Ve spolupráci s renomovanou stavební společností pomáháme lidem k dostupnému a kvalitnímu bydlení v nejžádanějších lokalitách s dobrou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. Investicí zároveň dosahujeme zajímavých zisků s minimem rizika.

Investice do budování inženýrských sítí

Investujeme do nákupu větších pozemků v žádaných lokalitách. Ty následně rozparcelujeme, napojíme na inženýrské sítě a prodáme se zajímavým ziskem jako stavební parcely.

Investice do komerčních objektů

Investujeme do výstavby malých komerčních objektů v lukrativních lokalitách. Budujeme atraktivní firemní prostory, výrobní haly, sklady a kancelářské prostory. Vycházíme tak vstříc poptávce po moderním zázemí pro české i zahraniční firmy.

Investice do StartUpů

Investujeme do lukrativních oborů, jakými jsou moderní technologie a inovace. Zaměřujeme se na nově založené společnosti nebo projekty, které mají inovativní nápady, velký potenciál vyrůst, ale chybí jim potřebné finance. Důležitým faktorem při výběru společnosti nebo projektu je vyšší zhodnocení investice a střední rizika.

Máte zájem o naše služby?

Investiční zaměření