Pomáháme firmám růst a lidem bydlet

Jsme mladý, ambiciózní tým, který se nebojí výzev. Táhneme za jeden provaz a neustále se posouváme dál. Máme přístup k exkluzivním projektům, spoustu kontaktů a využijeme každou zajímavou investiční příležitost, abychom vám vydělali ještě více.

V rámci aktivit společností v naší skupině připravujeme investice především do developerských projektů na výstavbu nových domů a chystáme podporu pro začínající firmy, které mají velký potenciál růst. Spojujeme tak byznys s pomocí lidem, kteří touží po krásném bydlení nebo mají geniální podnikatelský plán, ale chybí jim finance na jeho realizaci.

Jako firma vnímáme naši společenskou odpovědnost. Část našich zisků putuje na charitativní projekty a na podporu jednotlivců i neziskových organizací. Protože věříme, že pomáhat má smysl.

Proč investovat s námi?

Minimalizace rizika

Každou investici financujeme z 20 - 80 % vlastními zdroji. Nikdy nejdeme do většího rizika a vždy si dobře spočítáme ziskovost a návratnost investice.

Pevné zhodnocení financí od 8,8 % p. a.

Nabízíme vám pevné zhodnocení financí od 8,8 % p. a. a více. Bez záludností, háčků a tržních výkyvů. Své partnery si zkrátka hýčkáme.

Důvěra a férovost

Nefungujeme jako neosobní korporát. Neuzavíráme s vámi jen obchod, ale hlavně partnerský vztah založený na důvěře a férovém jednání. Naši partneři vědí, že se na nás mohou 100% spolehnout.

Žádné starosti

Stačí si vybrat investiční příležitost a pak už jen sledovat, jak vaše finance rostou. O vše ostatní se postaráme my.

Máte zájem o naše služby?

O nás